Tattoo Konwent z W.Kruk / Premiera kolekcji Kwiaty Nocy

W weekend 23-24 września w Katowicach odbyła się czwarta edycja Tattoo Konwent. To wydarzenie zrzeszające masę entuzjastów sztuki tatuażu. Podczas tego inspirującego spotkania można było oglądać pracę tatuatorów z Polski i z całego świata na żywo.

Miałam przyjemność zobaczyć to wszystko, dzięki zaproszeniu od marki W. Kruk, której biżuterię uwielbiam i która ma dla mnie ogromną wartość sentymentalną. To właśnie od Kruka jest mój pierścionek zaręczynowy i prezent od mojej wspaniałej babci. Tę biżuterię traktuję bardzo osobiście i jest ze mną codziennie. To przedmioty, z którymi związana jest szczególna historia i podobnie jak tatuaż ma wyjątkowe znaczenie, pewnego rodzaju symbolikę.

 

 

 

 

Gościem na stoisku W.Kruk była znana tatuatorka Magdalena Bujak, która również wykonywała tatuaże podczas trwania konwentu. Super doświadczeniem było obserwować pracę kogoś tak utalentowanego. Podziwiam, że mimo tłumów i głośnej muzyki potrafiła się skupić i wykonać kwiatowe wzory z pełnym skupieniem i precyzją. Niesamowity talent!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcja Kwiaty Nocy jest inspirowana polskimi kwiatami. To lilie, bratki, chabry, maki i róże. Wzory na biżuterii zostały ręcznie namalowane, co na mnie zrobiło ogromne wrażenie. Najbardziej podobają mi się maki i chabry. Nowa kolekcja jest bardzo oryginalna i będzie idealnym dodatkiem do stonowanych stylizacji. Z pewnością sesję z moją koncepcją jak tę biżuterię zinterpretować zobaczycie wkrótce na blogu.

 

 

2 comments / Add your comment below

Leave a Reply