Morning with Chanel

Morning with Chanel

Było wiele próśb, aby pokazać co kryje się w torbach z logo najbardziej pożądanej marki na świecie – CHANEL. Tak jak obiecałam, pokazuję część nowości.

Zapachu Coco Mademoiselle chyba nie trzeba przedstawiać, jednak niedawno miała premierę jego najnowsza odsłona – Coco Mademoiselle Intense. To potężny, orientalno – drzewny zapach, którego kompozycja towarzyszy przez cały dzień. Jeśli miałabym go ocenić słowami, byłyby to z pewnością elegancja, klasa i wyrafinowanie w najlepszym wydaniu. Jest to woń zupełnie ponadczasowa, w której zakochałam się od pierwszego spotkania.

Chanel Gabrielle, którego premiera odbyła się w zeszłym roku jest dla mnie dość nietypowy. Pierwszy kontakt z zapachem miałam wkrótce po premierze, otrzymałam pachnący papierek w galerii handlowej od hostessy i wtedy nie skradł mojego serca. Dopiero po wypróbowaniu go na skórze diametralnie zmieniłam zdanie. To jednak szalenie ważne, aby testować perfumy na własnej skórze, pobyć z nimi przez cały dzień. Gabrielle rozwija się przepięknie i podobnie jak Coco Mademoiselle ma wyjątkowy charakter. Zapach jest świeży, dlatego w ciągu dnia pasuje mi idealnie.
Morning with Chanel

Róż Chanel Joues Contraste idealnie komponuje się z moją urodą. Kolor Foschia Rosa jest dość intensywny, dlatego wystarczy naprawdę niewielka ilość, aby ożywić makijaż. Na pewno będzie szalenie wydajny, więc warto zainwestować. Poza tym przepięknie pachnie – pudrową różą. To sprawia, że doświadczenie jest jeszcze lepsze. Zdjęcie powyżej nie zostało w żaden sposób edytowane, poza rozjaśnieniem ekspozycji, ponieważ wyszło odrobinę za ciemne. Róż nakładam zawsze na poliki i troszeczkę (ale naprawdę bardzo mało) na czubek nosa. W tej sposób makijaż nie jest płaski.

Na ustach Rouge Allure Velvet w kolorze numer 65 (L’ARISTOCRATICA) z kolekcji Neapolis. Takiego koloru mi brakowało. To trochę jak połączenie odcienia nude z pomarańczą. Jest po prostu przepiękny.

Z tej samej kolekcji błyszczyk jest Chanel Rouge Coco Gloss w kolorze 786. Totalnie wiosenny kolor i świetna konsystencja.

Morning with Chanel

1 comment / Add your comment below

Leave a Reply