Goldwell Kerasilk

Goldwell Kerasilk

Zawsze podkreślam – zadbane włosy to wizytówka kobiety.

Przykładam dużą wagę do pielęgnacji włosów, jednak regularne rozjaśnianie bardzo niszczy ich strukturę. Stają się matowe, łamią się i ciężko nad nimi zapanować.

Na ratunek przyszła marka Goldwell, która zaprosiła mnie na wykonanie kuracji Kerasilk w salonie Różycka&Juszczak w Warszawie.

Kerasilk to produkty znane wcześniej głównie z keratynowego prostowania i wygładzania włosów. Ostatnio Goldwell rozszerzył serię o dodatkowe zabiegi salonowe, które stanowią remedium na zmierzwione (Kerasilk Control), puszące się (Kerasilk Control De-Frizz), zniszczone (Kerasilk Reonstruct), pozbawione objętości (Kerasilk Repower i Anti-Hairloss) lub matowe włosy (Kerasilk Color).

Poznajcie moją opinię na temat zabiegu Kerasilk Reconstruct.

Przed wybraniem odpowiedniej pielęgnacji fryzjer dokładnie obejrzał moje włosy
i po konsultacji wspólnie zdecydowaliśmy, że najlepszą kuracją będzie dla mnie Kerasilk Reconstruct. Kuracja ta zawiera keratynę, jedwab i Hyaloveil, które zapewniają głęboką i  długotrwałą odbudowę włosa.

Cały zabieg trwa około godziny, w trakcie której fryzjer przygotowuje włosy wstępną kuracją odbudowującą, następnie przeprowadzając właściwy zabieg odżywczy.

Goldwell Kerasilk

 

 

Goldwell Kerasilk

 

 

Goldwell Kerasilk

 

 

Goldwell Kerasilk

 

Po wykonaniu kuracji Goldwell Kerasilk został nałożony koncentrat odbudowujący końcówki włosów z serii odbudowującej (Reconstruct) mające na celu zespolić zniszczone i rozdwojone końce. Idealny na moje nadwyrężone po rozjaśnianiu włosy.

Bardzo podoba mi się aplikator w formie pipety. Łatwo nabiera produkt i można bardzo wygodnie odmierzyć potrzebną ilość.

 

Goldwell Kerasilk

 

 

Goldwell Kerasilk

 

Zdjęcia poniżej doskonale oddają efekt przed i po. Włosy są elastyczne, przyjemne w dotyku i pięknie wygładzone. Kerasilk Reconstruct to genialna kuracja, której efekt jest długotrwały i utrzymuje się do 10 myć. Jestem pewna, że jeszcze z niej skorzystam.

Przed kuracją Kerasilk Reconstruct i po niej

Goldwell Kerasilk Goldwell Kerasilk

Goldwell Kerasilk

Dostępna jest cała gama produktów do stosowania w domu. Byłam tak zachwycona efektem, że zdecydowałam się na kilka z nich. Wybrałam szampon z serii Reconstruct, odżywkę, spray do suszenia, olejek i maskę z seria Kerasilk Control.

 

Goldwell Kerasilk

 

Moja opinia o Kerasilk i wizycie w salonie Różycka&Juszczak ? Nie mogło być lepiej.

Lista salonów, w których można wykonać kurację dostępna jest TUTAJ.

Dodatkowo Goldwell organizuje konkurs #kochamkerasilk. Jego zasady opisane są tu: www.kerasilk.pl/konkurs.

 

Goldwell Kerasilk

 

Goldwell Kerasilk

 

Goldwell Kerasilk

 

Goldwell Kerasilk

 

Goldwell Kerasilk

 

Goldwell Kerasilk

Tshirt & shoes: Zara / Pants: H&M / Coat: Turnover / Bag: Tous

Goldwell Kerasilk

3 comments / Add your comment below

Leave a Reply