CHANEL LES BEIGES collection 2018

CHANEL LES BEIGES collection 2018

Chanel LES BEIGES to kolekcja przepięknych kosmetyków do makijażu w naturalnych barwach.

 

Coś, czego potrzebowałam i szukałam od dawna znalazłam z kremie koloryzującym HEALTHY GLOW, zamkniętym w poręcznym, niewielkim opakowaniu. W upalne dni nie przepadam za mocnym kryciem, dlatego taka forma, w dodatku z filtrem SPF 30 jest perfekcyjnym rozwiązaniem. Buzia jest rozświetlona, a jej koloryt wyrównany.

Przy okazji odkryłam idealnie rozprowadzający się rozświetlacz LES BEIGES HEALTHY GLOW LUMINOUS MULTI-COLOUR, którego ja używam jako bronzera (mam wersję DEEP). Do opakowania dołączony jest bardzo wygodny pędzel – aplikator, którym można nałożyć wybrane odcienie. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby je zmiksować. Jeśli spodoba Wam się ten produkt, to pamiętajcie, że jest on limitowany. Warto więc się prędko decydować.
CHANEL LES BEIGES collection 2018

Róż w sztyfcie to coś, do czego wcześniej nie byłam przekonana. Bałam się, że rozprowadzenie tego typu produktu bez smug graniczy z cudem. Nic bardziej mylnego. Okazało się to bajecznie proste i naprawdę wygodne. Mimo, że STICK nie jest dedykowany do ust, według mnie sprawdza się również w tym obszarze, co mnie bardzo cieszy. Staram się ograniczać ilość kosmetyków, co ważne zwłaszcza przy wyjazdach. Lubię praktyczne rozwiązania. Kolor: 25.

CHANEL LES BEIGES collection 2018

Cienie do powiek to coś, na co dość rzadko się decyduję. Okazuje się jednak, że kilkoma pociągnięciami pędzla można zmienić dzienny, delikatny makijaż w wersję bardziej wyjściową. W paletach z kolekcji LES BEIGES znajdują się piękne, naturalne kolory. W mojej (kolor DEEP) dominują beże, brązy i złoto. Czyli takie, które pasują mi najbardziej. W makijażu ze zdjęć widzicie złoto zmiksowane z brązem.CHANEL LES BEIGES collection 2018

Ostatnim produktem jest genialny balsam do ust HEALTHY GLOW LIP BALM (kolor DEEP). Moim ulubionym efektem, jeśli mowa o makijażu ust jest ich subtelne podkreślenie i nawilżenie. I dokładnie to znajdziecie w tym balsamie.

 

CHANEL LES BEIGES collection 2018 CHANEL LES BEIGES collection 2018

2 comments / Add your comment below

Leave a Reply