Black Friday Find

Black Friday Find

Po raz pierwszy zainteresowałam się akcją Black Friday i pojechałam do Zary na obrzeżach miasta – wiedziałam, że w centrum będzie walka, o czym później pisały mi dziewczyny na Instagramie. Miałam w planach zakup butów. Wyszłam z futerkiem, które widzicie na zdjęciach.

Jest genialne! Bardzo spodobał mi się kolor i krój kurtki – bomberki. Zapłaciłam za nie tylko 70 zł. W tej chwili z powrotem jest w regularnej cenie – 139zł, co wciąż jest całkiem ok. Jeansy Diesel’a dorwałam w second handzie. Do dziś mam do nich słabość i lubię wybrać się na łowy. Kosztowały 10 zł.

Buty są z wszystkim znanego sklepu Primark, który cieszy się nie najlepszą opinią. Powiem tak – według mnie wszystko, co można tam kupić jest zbliżonej jakości do Zary. Czym te sklepy się różnią? Zara ekspresowo potrafi skopiować, czy “zinterpretować” trendy, wyprodukować ubrania i sprzedać nam je w cenach totalnie przesadzonych.

Za cekinowe buty z Primark’a zapłaciłam 6 funtów, czyli przy obecnym kursie około 28 zł. Obstawiam, że w Zarze musiałabym położyć około 139zł, a może i więcej.

Podsumowując – kocham kupować rzeczy w okazyjnych cenach. Nie lubię przepłacać za coś, co nie jest tego warte. Za cały outfit poza torebką zapłaciłam łącznie 123 zł.  Co prawda torebka Gucci była wielokrotnie droższa, ale jest to dla mnie inwestycja na lata. Wolę zaoszczędzić na kupowaniu szybko zmieniających się trendów i przeznaczyć pieniądze na coś, co trzyma wartość.

Black Friday Find

 

 

Black Friday Find

 

 

Black Friday Find

 

 

Black Friday Find

 

 

Black Friday Find

 

 

Black Friday Find

 

 

Black Friday Find

Fur: Zara / Pants: Diesel / Bag: Gucci

 

Black Friday Find

6 comments / Add your comment below

Leave a Reply